בנימה אישית

On a personal note

בחרתי ברפואת הנוירולוגיה הואיל וכבר מצעירותי התפעלתי מהמוח – האיבר הכי חשוב ומשפיע על חיינו, על התפקוד שלנו, וכמובן על הבריאות שלנו. התפעלות זו והתלהבות מהמקצוע המיוחד הזה אני חש גם כיום.

אני גאה על הזכות שהייתה לי לפרוץ את הדרך בישראל בטיפול דחוף ממיס קרישים (t-PA) בשבץ מוח אקוטי. בתחילת הדרך טיפול זה עורר סקפטיות וחשדנות בקרב עמיתים, ועד מהרה נחשב לטיפול חיוני המונע מדי יום נכות קשה ומציל חיים רבים.

בפעילותי ההתנדבותית כיושב ראש איגוד הרופאים הנוירולוגים בישראל, אני עומל במרץ וללא לאות כדי לחזק ולשדרג את הנוירולוגיה בישראל לאורכה ולרוחבה- פעילות שנעשית על-ידי מתוך ערכיות ואמונה בחשיבות בריאות מח לציבור הרחב, שהשכר עליה הוא תחושת סיפוק רבה מההשגים, קטנים כגדולים ומהאנשים הטובים שבדרך. אני רואה בכך עשייה לאומית חשובה.

בפעילותי כיו"ר איגוד הרופאים הנוירולוגים, כחוקר וכרופא אני פועל רבות למצב את הרפואה הנוירולוגית בישראל בחזית הנוירולוגיה העולמית.

אני מאמין גדול ברפואה מונעת. בהשקפת עולמי כרופא אני מוצא חשיבות רבה לשמר את בריאות המוח וכלי הדם המוחיים ולמנוע אירועים מוחיים וירידה קוגניטיבית, ורואה את הקשר ההדוק בין גוף לנפש.

לפני היותי רופא- אני מייחס חשיבות להיותי בן אדם- אכפתי, קשוב וליבראלי.

הקליניקה שלי מציעה ייעוצים כנוירולוג מבוגרים בכיר בתחומי הנוירולוגיה, ובפרט במחלות כלי דם של המוח, ארועים מוחיים ומניעתם, כאבי ראש, ירידה קוגניטיבית ואבחון מחלת אלצהיימר בשלב מוקדם.

כמאמין גדול בחדשנות, הקליניקה מציעה שירותים ובדיקות עזר ייחודיות וחדשניות בשיתוף brain-tech בתחומי בריאות המוח ואבחון מוקדם של תחלואה נוירולוגית.

Prof. Tanne Clinic

פרופ' דוד טנה נבחר למעלה מ-7 שנים ברציפות בפורבס לרשימת הנוירולוגים הטובים בישראל